Hakkımızda

14

Neler Yapıyoruz

Beykent Sanayi Sitesindeki Teryaki Jeep Servisi, Özel Servis olarak tüm Türkiyedeki Jeep kullanıcılarına uzman kadrosu ile profosyonel çözümler sunmaktadır.

Jeep Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm Jeep marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz.

Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz İstanbul Jeep Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Jeep Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir.

Jeep Servisimizde özel takım, teçhizat ve Jeep konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü Jeep onarım ve Jeep periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlarda yapılmaktadır.

  Güvenilir Servis

   Hızlı Servis Anlayışı
  7/24 Destek
    Uzaman Kadro

Misyon

Bizleri tercih eden müşterilerimizin firmamızdan memnun ayrılmasını sağlamak, araçlarının bakım / onarımlarının eksiksiz bir şekilde yapılarak kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyon

Sektörün önde gelen araç bakım servisi olmak, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak otomotiv sektöründeki her ihtiyaca cevap verebilecek en üst seviyeye ulaşmaktır.

Şirketimiz

Yılların vermiş olduğu tecrübemizle, çalışan sayımız ondan fazlasına ulaştı. Sağladığımız güven ve gönül rahatlığı, bazıları kuruluşumuza kadar uzanan birçok müşterinin sadakatini kazandı.

Teryaki Oto Servis Tesisi ile müşterilerimizin rutin bakımdan büyük onarımlara kadar güvence altında olmasını sağlıyoruz. En yeni ekipmanların sergilendiği iyi donanımlı bir mekanik atölye ile son derece yetenekli ve deneyimli mekanikçiler ile, en yeni modelleri bile teşhis ve onarmak için kalifiye durumdayız.